Термін повернення

Відповідно до п. 1.8 Правил продажу товарів на замовлення та поза офісних або торгових приміщень (Наказ МІНІСТЕРСТВА України від економіки 19 квітня 2007 року №103), повернення отриманого товару допускається протягом 14 календарних днів після його доставки (отримання в службі доставки).

Якщо придбаний у нас товар з яких-небудь причин Вам не підійшов, і Ви бажаєте обміняти його на інший або ж здійснити повернення, то зробити це можна тільки при дотриманні нижче описаних умов.

Обов'язквоі умови для повернення

 

 • Обмін або повернення товару здійснюється протягом двох тижнів (14 днів).
 • Товар, що повертається повинен бути товарного вигляду (мати бирки, ярлики, не мати слідів носіння, використання і т.д.)
 • Обмін або повернення товару повинен відправлятися БЕЗ ПІСЛЯПЛАТИ. В іншому випадку посилка повернеться назад покупцеві.
 • Покупець самостійно оплачує доставку товару, що повертається, вартість якої встановлює конкретна кур’єрська служба доставки.
 • Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду, також хочемо відмітити ,що  згідно із Законом «Про захист прав споживачів», та постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.94 р.  зазначено, що спідня білизна поверненню та обміну не підлягає. 

 Товари належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.

 • корсетні товари (бюстгальтери, боді, корсети), натільна білизна, включаючи купальні костюми, нічні сорочки, піжами, халати, панчішно-шкарпеткові вироби
 • предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, помазки для гоління, гребінці, гребінці, масажні щітки, інструменти для манікюру і педикюру (ножиці, пилочки тощо)
 • продукція з пуху або пера (крім пуховиків)
 • м’які іграшки для дітей
 • рукавички, рукавиці
 • ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння
 • продовольчі товари, алкогольні напої

Зверніть увагу, якщо ви надішлете нам товар, який не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити вам його назад.

 

Спосіб повернення товару

Товар можна відправити тільки новою поштою.

Адреса :

м. Тернопіль

Відділення Нової Пошти N8 ,

тел: ‭‭+380 (67) 352 26 55‬‬

Отримувач: Ціцький Зіновій Павлович

Спосіб повернення грошових коштів

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ.

Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дні.
Після процедури ідентифікації клієнта в ПриватБанку кошти зараховуються на банківську карту. Зарахування на банківські карти здійснюються безкоштовно. Зняття коштів з карти для виплат (соціальна, пенсійна і т.п.) – безкоштовно, з інших карт ПриватБанку – згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо у клієнта немає карти в Приватбанку, але він бажає отримати виплату через банк – йому надається можливість безкоштовно відкрити карту для виплати в будь-якому відділенні ПриватБанку (при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код)

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НА БАНКІВСЬКУ КАРТКУ ІНШОГО БАНКУ

Повернення грошових коштів на банківську карту іншого банку (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня)
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дні.
Зарахування та зняття грошових коштів згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо товар який повертається був передплачений

Якщо товар, що повертається був оплачено, повернення здійснюється на ту карту, з якої була передоплата.
Зарахування грошових коштів на карту здійснюється протягом 3-5 робочих днів.

Вверх ↑