ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ Світ Зваби

МИ ЩИРО РАДІ, ЩО ВИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ ПРОДУКЦІЄЮ КОМПАНІЇ Світ Зваби І ВІДВІДАЛИ НАШУ СТОРІНКУ.

Коротко про компанію Світ Зваби: Компанія Світ Зваби – відомий і досвідчений український виробник Надійна якість нашої продукції гарантується гігієнічними висновками Міністерства охорони здоров’я України. Працюємо ми з оптовими покупцями по всій території України, а також стверджуємось і постійно розширюємо нішу на ринку зарубіжних країн. Наші клієнти мають можливість ознайомитися з моделями колекції та зробити замовлення за каталогом, який видається щосезону. Для покупців, особливо постійних, існує гнучка система знижок. Наша продукція відрізняється бездоганною якістю, відсутністю рекламацій, помірною ціною та сучасним дизайном. Ми працюємо для задоволення бажань наших маленьких споживачів, тому кожна шапочка пошита з любов’ю до Вашої дитини. Це є запорукою нашого успіху на ринку дитячих товарів та гарантом Вашої довіри. “Наша місія — покрий дитину любов’ю. Ми мріємо сміливо і прагнемо завжди бути попереду. Це означає формувати гарний смак української молоді, не поступатися світовим брендам, бути першими за якістю аксесуарів і модними тенденціями серед українських виробників”, — засновник та генеральний директор Dembohouse Андрій Демборинський.

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ

Процес виготовлення починається ще задовго до виходу шапочок на ринок. Створюючи наші шапочки або аксесуари, ми детально вивчаємо сучасні тенденції, щоб наша продукція була не тільки якісною, але й трендовою. Над створенням кожної моделі працює ряд висококваліфікованих дизайнерів, які працюють за принципом індивідуального підходу до кожної моделі. Використовуючи сучасні технології, ми прагнемо забезпечити ваші побажання та досягти максимального комфорту для вашого малюка.

 img
 img
 img
 img

МАТЕРІАЛИ

Створюючи нові колекції, ми заздалегідь готуємося й ретельно вибираємо тканини для кожної моделі індивідуально. Матеріали постачають провідні виробники Туреччини, Польщі та Голландії, Кореї та України. Для нас дуже важливо, щоб наші шапочки дарували вам тепло та любов.

 img
 img
Вверх ↑